Teambuilding

Nezabudnuteľné zážitky pre vás a vašich kolegov
IMG_2377

Hotel Mýto*** je známy širokou ponukou športových aktivít, ktoré môžete využívať v interiéri i exteriéri hotela. Pri organizácii teambuildingových stretnutí určite oceníte hotelový areál, v ktorom nájdete:

  • tenisový kurt
  • ihrisko na loptové hry (nohejbal, volejbal, basketbal)
  • bedmintonové ihrisko
  • streetball
  • záhradné posedenie pri grile

Možnosť denných outdoorových aktivít mimo hotelového areálu:

kone_ajax_farma-550x360

Naša Ajax farma osloví tak dospelých, ktorí si tú nájdu jazdecké kone, ako aj deti, na ktoré tu čakajú obľúbené poníky. Návštevu Ajax Farmy, ktorá sa nachádza v krásnom prírodnom prostredí, odporúčame najmä rodinám s deťmi, ktoré si jazdenie na koni zaručene naplno užijú.
Okrem jazdeckých koní a poníkov na našej farme uvidíte mini zoo zvieratiek ako sú sliepočky, kohútiky, kuriatka, ovečky a brančeky, kozičky, moriakov a morky, húsky, zajačiky, kravičky, teliatka a niekoľko párov holubov.

Využiť služby Ajax farmy môžete denne v čase:  10:00  –  16:00 hod.

p1010012-550x360

Tarzania je lanový park postavený z rôznych lanových prekážok, ktoré sú zavesené vo výške, na stromoch, alebo umelo postavených stĺpoch. Nachádza sa v tesnej blízkosti hotela vo vzdialenosti  cca 200 m  v lese. Pozostáva z 23 prekážok vo výške približne 5 až 7 m nad zemou. Jej súčasťou je tiež trasa určená pre menších, preto je Tarzania vhodná aj pre rodiny s deťmi. Súčasťou areálu je 18 jamkový minigolf.  Tarzania je otvorená individuálne, park Vám však ponúka aj možnosť prenajať si celý areál len pre Vás a Vašich priateľov. V letných mesiacoch júl a august je Tarzania otvorená denne okrem nepriaznivého počasia – dážď, búrka.

cimg4021-550x360

Súťažiť v taktike pri golfovej hre, je vecou nielen taktiky, prestíže, ale aj sústredenia, či kombinatoriky. Hra je prístupná všetkým vekovým kategóriám a nekladie veľké nároky na fyzickú kondíciu hráča, či pravidelný tréning. Súperenie hráčov, ktorí nie sú na rovnakej hernej úrovni je jedným z dôvodov značnej obľúbenosti tohto športu, pretože toto nemôže poskytnúť iný šport.
Pri hre, či prostredníctvom rôznych aktivít vznikajú nové priateľstvá, nové kontakty so zaujímavými ľuďmi, ktoré majú výrazný vplyv jednak na medziľudské, ako i na obchodno-manažérske hodnoty zaujímavého spoločenstva golfového klubu.
Golfová sezóna trvá takmer počas celého roka, okrem obdobia veľkého snehu.

paintball-1278900_1920

Taktika a presnosť všetko spojené v adrenalínovom ošiali, keď vám simulácia reálneho sveta vojakov v plnom nasadení nastaví latku vlastného prežitia, či tímovej úspešnosti. Ponúkame Vám kompletný servis, ktorý zahrňuje inštruktora, ochranný odev, automatickú zbraň a guličky. Vybrať si môžete z dvoch ihrísk – les alebo budova.

Táto aktivita je dostupná od apríla do októbra a je určená záujemcom starším ako 18 rokov.

IMG_2377

Toto adrenalínové dobrodružstvo pochádza z Nového Zélandu, kde vznikol tiež dnes už všetkým známy bungee jumping. Vynálezcovia tohto športu, Andrew Akers a Dwan van de Sluis sa nechali inšpirovať skicou Leonarda da Vinciho – muž s rozpaženými rukami v kruhu. Zorb je priehľadná guľa zo špeciálneho PVC s priemerom viac, ako 3 metre a s hmotnosťou 90 kilogramov. Dovnútra vleziete tunelom, pripútate sa a potom sa už len gúľate a gúľate dolu svahom. Na konci tohto zážitku je bezpečné zastavenie vďaka protisvahu, špeciálnej sieti alebo vodnej hladine.

IMG_2377

Zvýšte si adrenalín, ale aj sústredenie, no najmä ukojte vlastnú súťaživosť a zajazdite si na terénnych štvorkolkách na špeciálnej trati.
Na Vašu bezpečnosť bude samozrejme dohliadať inštruktor.
Dokonalé vzrušenie ponúka pravý Off roading, kde si splníte adrenalínový sen na terénnych vozoch 4×4, samozrejme v spoločnosti inštruktora a silného auta, aj podľa Vášho želania.
Vhodné je zážityk doplniť s barbecue večerom, prípadne aktivity navzájom kombinovať.
Aktivity sú dostupné od apríla do októbra.

p5240059-550x360 (1)

Splav Hrona na hornom úseku (Brezno – Sliač) sa organizuje už od roku 1999. Vodácke výlety po Hrone s dopravou osôb a prípadným stravovaním sú možné už od skorej jari po neskorú jeseň. Splavovanie je komplexná služba od materiálneho zabezpečenia (lode, pádla a príslušenstvo),cez dopravu lodí a osôb až po bezpečné parkovanie. Naši pracovníci recepcie vám poskytnú všetky informácie ako môžete zažiť krásnu vodnú cestu  po Horehroní.