Cena, lyžiarsky inštruktor, doprava
Každý náš LZ v uvedenej cene zahŕňa nielen ubytovanie v príslušnom zariadení, stravu (raňajky, obed, večera), celodenný pitný režim,  ale aj možnosť 1 dospelého na 10 detí zadarmo a drobnú pozornosť pre všetky zúčastnené deti.
Vieme, že lyžiarske kurzy sú často náročné na zabezpečenie odbornosti výučby a preto by sme Vám radi ponúkli pomoc v podobe našich šikovných lyžiarskych inštruktorov, ktorí sa postarajú o kvalitnú výučbu na lyžiarskom svahu. Príplatok za inštruktora je dohodou. Ak máte problém s dopravou zariadime pre Vás autobusy, zabezpečíme kvalifikovaného zdravotníka.

 

BONUS
Na každých 10 žiakov 1 pedagóg zdarma, pre žiakov 1x vírivá vaňa, stolný tenis, biliard + ďalší bonus pri zakúpení balíčka PREMIUM.

 

Balíček PREMIUM
Využite možnosť zakúpenia balíčka PREMIUM, ktorý obsahuje jednotlivé bonusy pre deti a učiteľov a vďaka ktorému sa stane Váš lyžiarsky zájazd zaujímavejším a atraktívnejším.
Balíček Premium obsahuje odmenu 60 Eur (na 10 žiakov / 1 zúčastnený pedagóg /1 odmena ), pričom súčasťou tohto balíčka je NOVÝ TABLET (pri minimálnom počte 40 žiakov), ktorý Vám poslúži pri vyučovacom procese po celý školský rok.
Cena balíčka PREMIUM je 15 Eur na žiaka.

 

Termíny lyžiarskych zájazdov
Termíny lyžiarskych zájazdov sú dohodou a podľa objednávky. Možnosť upraviť termín. V prípade záujmu termíny aj v mesiacoch od decembra 2019 do apríla 2020 podľa snehových podmienok.

 

24,00

24,00

28,00